katedrakrytyki.pl

jakie znacie czasopisma mlodziezowe

jakie znacie czasopisma mlodziezowe

Wystąpienia publiczne - Lock, Talk Pauza

Proces, który ustawia cię na twojej drodze do mówienia jak najlepszych głośników na świecie, głośniki, którzy posiadają umiejętności, idzie tak: znaleźć cel w swojej widowni i zablokowanie gałki oczne. Dostarczyć kompletną myśl tej jednej osoby, a następnie zrobić to najtrudniejsza część, wstrzymać.markizy trójmiasto Wstrzymać przed włączeniem do następnej osoby i mówić do następnej osoby z najbliższego myśli.

Oto wskazówka, aby rozpocząć cały proces prawidłowo: Gdy wstaniesz mówić, zanim wydostaniemy się z krzesła, aby przyjść do przodu sali, wiedzieć, jakie osoba, z którą masz zamiar zacząć mówić. Mają osoba wybrał zanim się tam dostać. W przeciwnym razie masz zamiar rozpocząć na niewłaściwym pieszo: masz zamiar rozpocząć skanowanie wokół tych "przyjaznych twarzach". Wybierz osobę, masz zamiar dostarczyć wers z wyprzedzeniem, i rozpocząć rozmowę, patrząc na tej jednej osoby i pozwolić jej płynąć.

Postawmy sprawę jasno - jedno na pewno nie chcesz zrobić, to szukać i rozmawiać tylko kilka "przyjaznych twarzach". To może być rad, które działa dobrze na kilku twarzach, ale co wszystkie inne mniej niż przyjaźni kubki? Jak myślicie, czują się, gdy zauważysz, że angażują innych ludzi, ale nie je? Myślisz, że to może je myśleć o czymś innym niż wiadomości? Chcesz kilka osób kupuje w to, co mówisz, lub cała grupa? Swoje zadanie, należy pamiętać, jest spojrzenie na siebie na widowni. Wszyscy w pomieszczeniu musi opuścić wrażenie, że trochę czasu, aby osobiście zaangażować ich jako jednostki.

Jeśli już do mowy lub prezentacji przez kogoś z umiejętnościami, trzeba zauważyć, że nie ma wątpliwości, że to zrobił. W rzeczywistości, czy kiedykolwiek był w dużej imprezy z być może setek ludzi i pochodzą z dala uczucie, że w całym programie głośnik ciągle wracamy do ciebie? Że z jakiegoś powodu głośnik wziął cię osobiście specjalnego uprzedzenia, i wielokrotnie? To jest chyba najmocniejszym atutem będzie trzeba z umiejętnościami, ale również najłatwiejszy do zdobycia, ponieważ dzieje się sama! Jedną wielką rzeczą jest to, że umiejętności są nieskończenie skalowalne.
http://bratbud.szczecin.pl/
- autor artykułu