katedrakrytyki.pl

jakie znacie czasopisma o tematyce geograficznej

jakie znacie czasopisma o tematyce geograficznej

Wstęp - Czym jest Twitter

Twitter stał się ważnym zjawiskiem internet, tak bardzo, że nie ma nawet telefon komórkowy handlowych sprawia, że ??zabawy rodziców z Twittera w rozczarowaniu swoich nastolatków. Twitter zdecydowanie stać główny strumień.

Twitter to portal społecznościowy o nazwie mikro-blog. Wpisy na blogu, zwane tweety, może być tylko 140 znaków, więc trzeba stać się mistrzami w coraz punkt całej w najmniejszej ilości słów.szkolenia bhp małopolska

Twitter jest używany przez gwiazdy, cegły i zaprawy firm, firm internetowych, marketingu internetowego, przyczyny i specjalnych interesów, takich jak rzemiosła, rybołówstwa, ogrodnictwa i globalnego ocieplenia. Politycy są nawet uzyskanie na wagon zespołu. Na przykład, prezydent Obama używane Twitter dla rozgłosu poprzez dostarczanie aktualizacji w jego kampanii prezydenckiej. Jeśli znajduje się nisza, że ??jesteś zainteresowany, prawdopodobnie istnieją ludzie na Twitterze, którzy podzielają zainteresowanie.

Każdy może założyć konto wysokotonowy (za darmo), i można mieć więcej niż jedno konto. Ludzie, biuro podatkowe Katowice którzy zdecydowali się czytać tweety są nazywane swoich zwolenników. Możesz również wybrać do naśladowania innych ludzi. Możesz czytać swoje tweety i twoi zwolennicy mogą je czytać. Możesz sprawdzić tweety kogoś i zdecydować, czy chcesz je przestrzegać. Można również zobaczyć, jak wiele osób są następujące, jak wiele osób po nich, a ich listę "followees" i zwolenników. Dostęp do tych informacji sprawia, że ??łatwo znaleźć ludzi może chcesz śledzić.

Należy pamiętać, że prawie wszystko w Twitterze jest publiczna, obejmować tweets i listy naśladowców. Można jednak zdecydować się tweets prywatne tak, że ludzie mają do żądania dostępu. Ta cecha sprawia, że ??Twitter przydatny do współpracy grupowej. Jednak tweety z członków grupy może być widoczny przez swoich zwolenników, więc może warto rozważyć tworzenie kont członków prywatnych tuż za udział w grupie.


- autor artykułu