katedrakrytyki.pl

jakie polecacie czasopisma naukowe

jakie polecacie czasopisma naukowe

Ale nie należy się martwić o to. Wiele otwartych błędów tacy dostać poprawione tylko przez ponowne uruchomienie konsoli. Co dzieje się po ponownym uruchomieniu systemu jest to, że wszystko, co się odświeżony od wartości początkowych w ich mikroelektroniki i ponownie uzyskać zupełnie nowy system do pracy. Otwarte błędy półkowe są w większości rozwiązane tylko przez ponowne uruchomienie systemu.

2. Sprawdź luźne kable:

Kable można również uzyskać luźne z konsoli Xbox 360. To również może skończyć się błędem otwartej tacy. W związku z tym, co należy zrobić, to sprawdzić, czy wszystkie kable systemu Xbox. Nie może być każdy przewód lub kabel podłączony luźne lub z jakiegokolwiek powodu. Nie należy bezpośrednio podłączyć bezpośrednio kabel do systemu. Najpierw należy wyłączyć system Xbox całkowicie wyjąć kabel całkowicie, a następnie podłączyć go stopniowo. Upewnij się, że wtyczka jest całkowicie zablokowana, a nieruchome. Teraz włączyć system Xbox. Prawdopodobnie można zakończyły się z błędem otwartej tacy.

3. Wyjmij dysk twardy:

Podobnie wyjąć twardy dysk i podłączyć go ponownie więcej niż jeden razy. Jest to ostatnia opcja, aby naprawić błąd otwartą tacą Xbox samemu. Następnie należy podać swój Xboksa do centrum serwisowego firmy Microsoft.


- autor artykułu