katedrakrytyki.pl

jakie jest twoje ulubione czasopismo

jakie jest twoje ulubione czasopismo

Czemu? Oto kilka przykładów:

Kiedy World Trade Center zszedł w 2001 roku, siedziba Commerzbanku znajdowało się mniej niż sto jardów. Commerzbank biegł jego najbardziej istotne aplikacje bankowe na odpowiednio skonfigurowanych OpenVMS klaster rozległej z zacienionych (kopia lustrzana) dysków. W klastrze OpenVMS, liczne komputery działają tak, jakby były jednym komputerze. Praca i składowanie przetwarzanie są rozłożone i współdzielony przez komputery członkowskich. Bank może stracić centrum danych bez zauważalnego blip, więc nie miał przerwy w eksploatacji. Z odpowiednim sprzętem i komunikacyjnych linii komputerów w klastrze może wynosić do 500 mil od siebie - idealne dla redundancji awarii.

jakie jest twoje ulubione czasopismo

OpenVMS wynosi około 30 lat. Jest to bardzo bezpieczne i tak wytrzymałe, że komputery często prowadzony przez lata między restartów. Wielu absolwentów nie mają pojęcia, co to jest, nie może pojąć działa pięć lat bez restartu, a nigdy nie widziałem "bardziej nowoczesny" system operacyjny stanie robić to, co klaster Commerzbank zrobił.

Natomiast ze względu na Tropical Storm Allison w czerwcu 2001 roku, powodzie i pożar w Houston w Teksasie, zdjął zarówno podstawowe i zapasowe źródła zasilania dla głównego systemu elektronicznego transferu. System usług duży procent bankomaty i punktach sprzedaży transakcji w 22 stanach. Komputery te prowadził bardziej popularne, niższy koszt systemu operacyjnego. Choć plany odzyskiwania danych były na miejscu i centrum danych katastrofy był gotowy w rejonie Dallas, przynosząc wtórnego centrum danych on-line i wznawianie usług wziął dni.

jakie jest twoje ulubione czasopismo

Wykształcenie wyższe i doświadczenie w świecie rzeczywistym

Teraz już wiesz, dlaczego należy dokładnie sprawdzić opinie swoich pracowników, gdy zapytać ich polecić system operacyjny, język programowania, silnik bazy danych i inne narzędzia do wykorzystania w budowaniu systemu.
www.sipi.com.pl
- autor artykułu