katedrakrytyki.pl

jakie jest twoje ulubione czasopismo i dlaczego

jakie jest twoje ulubione czasopismo i dlaczego

Podstawowym pytaniem jest Twitter pyta "Co robisz?" Ludzie będą dzielić się ich jedzenia na obiad, jaki film idą, aby zobaczyć, czy nawet, że idziesz swojego psa (można skonfigurować konto, aby wysyłać aktualizacje za pośrednictwem telefonu komórkowego). Jednak nie jesteś ograniczony do tego podstawowego pytania. Twitter jest wykorzystywany do wymiany poglądów, promowanie produktów, zadawać pytania, dostarczać aktualizacje i udostępniać czegokolwiek.najlepszy ogrodnik w Tarnowie Jesteś ograniczony tylko przez wyobraźnię.

Twitter nie jest dla każdego. Niektórzy ludzie nie mogą pojąć, dlaczego ktoś chciałby podzielić lub przeczytać o codziennych sprawach, co dzieje się w życiu. Ale są ludzie, którzy nie chcą wiedzieć. Ludzie są zafascynowani z innymi ludźmi. To jest ludzka natura. Wystarczy pomyśleć o wszystkich tabloidów i magazynów, które są tylko o ludziach. Jest to z pewnością "rynek" dla ludzi. Również pomyśleć o wszystkich czasopismach, które obejmują różne przedmioty. Jeśli jest magazyn w temacie, jest więcej niż prawdopodobne, tweets na ten temat też.

Mam nadzieję, że ten wstęp pomaga zrozumieć, czym jest Twitter i możliwości korzystania z Twittera. Zachęcam was, aby otworzyć konto na Twitter i rozpocząć sprawdzenie go.


- autor artykułu