katedrakrytyki.pl

prenumerata zagranicznych czasopism

prenumerata zagranicznych czasopism Oznacza to, że im większy tłum, tym lepiej pracować dla Ciebie, ale nie działają mocniej. Angażować się w dokładnie te same zachowania z dwunastu osób, jak to zrobić z tysiąca dwustu!

Parallax Universe

Powodem jest to: Dzięki sposób nasze oczy są zbudowane z odległościach krótkich jak dziesięć stóp, zjawisko znane jako paralaksy w rzutach, a dla tego samego powodu widzimy tory kolejowe zbiegają się w oddali, nasze oczy widzą drugą osobę oczy zbiegają się nasze, nawet jeśli mogą one wskazać kilka kroków dalej. Głośniki z umiejętnościami są zawsze tylko patrząc bezpośrednio na jedną osobę na raz. Ale z pewnej odległości, a coraz częściej z większej odległości, ludzie siedzą osoby, której głośnik jest rzeczywiście patrząc wierzą mówca patrzy bezpośrednio na nich. Tak od, powiedzmy, piętnaście stóp dalej, czterech ludzi wokół jednej osoby patrzysz odczują korzyści z angażowania ich jako jednostki. Od trzydziestu stóp, dwanaście osób wokół docelowego przysięgnie pan wyróżnić je za uwagę! Kręgu wpływów staje się coraz większy i większy, ale jesteś po prostu robi dokładnie to samo, że zrobisz w małej konferencji room.In naszych klas lubimy prosząc kobiety czy kiedykolwiek byłeś na koncercie, gdzie piosenkarka śpiewał bezpośrednio do nich, a my z pewnością uzyskać co najmniej jedną odpowiedź: "Tak, ale skąd wiesz?"

Gwiazdy rocka wie, jak stworzyć i utrzymać fanów, a ta umiejętność jest wielkim narzędziem w ich box.When zablokować na jednej osobie, wszystko niby zanika. Skupić całą swoją uwagę na tej jednej osoby i nic innego. W tej chwili, twój cały wszechświat składa się z jednej osoby, do której kierują swoją jedną myśl. A kiedy to zrobisz, dla tych trzech do dziewięciu sekund lub tak, twój m firmy remontowe warszawaózg nie jest konieczności dokonywania nowe obliczenia zagrożenie cały czas, próbując dostać się odpalił, odpalił, odpalił.

- autor artykułu