katedrakrytyki.pl

jakie sa czasopisma popularnonaukowe

jakie sa czasopisma popularnonaukowe

Wybór odpowiedniej platformy dla danego systemu Mission Critical komputerowego i oprogramowania

Czy trzeba zbudować znaczącą systemu do obsługi krytycznych pracę dla firmy? Czy zaczynając od czystej karty, więc pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić się do zespołu technicznego, co platform i narzędzi użyć?

Wybór odpowiedniej podstawy i narzędzia są wśród swoich najważniejszych decyzji.nadzór podatkowo - księgowy - Andrzej Sobietaj Punktem wyjścia nie jest chyba sprzętu. Pomyśl o tym, co system musi zrobić, i środki, które masz na budowaniu.

Musisz zdecydować, które kompromisy sprawiają największy sens dla Ciebie. Ściśle mówiąc, niektóre z wyborów nie są bezpośrednio na temat wymagań danego projektu. Niektóre wiążą się z przyszłą dostępność ścieżek uaktualniania, części zamiennych i ekspertyz. Mnóstwo wiedzy jest dostępny na rynku dla narzędzi, które są najbardziej popularne w tej chwili; ale jeśli te narzędzia nie są odpowiednie dla Twoich potrzeb, wiele łatwo dostępnych pracy nie zrekompensuje braki w narzędziach.

Więc zacznijmy od spojrzenia na fundamencie systemu - systemu operacyjnego.

Jaki system operacyjny jest najodpowiedniejsze? To zmniejszy sprzętu i narzędzi, których można użyć. Kilka opcji:

jakie sa czasopisma popularnonaukowe

* W przypadku restartu raz lub dwa razy w miesiącu, aby zainstalować łatki jest dopuszczalne, może chcesz coś powszechny i ??stosunkowo tani jak Windows.

* Jeśli szybkość przetwarzania i niski narzut są ważne, i masz dostęp do właściwej wiedzy technicznej, może wolisz UNIX.

* Jeśli system musi obsługiwać klasy korporacyjnej komunikacji i ilość danych do zastosowań biznesowych, może chcesz AS400 na mainframe.

* Jeżeli przestój jest nie do zniesienia, może trzeba specjalnej platformie odporne na awarie.

Czasami stare narzędzia są tylko w prawo

Podczas gdy wziąć pod uwagę to, staram się nie ograniczać swoje myślenie do najnowszych produktów.

http://artist-studio-urody.pl/oferta/448/manicure_hybrydowy
- autor artykułu